Get Adobe Flash player

Oferta usług outsourcingu IT, to propozycja konkretnych rozwiązań teleinformatycznych, mających na celu sprawne prowadzenie Państwa działalności. Pakiet usług outsourcingowych zakłada przekazanie naszej firmie zarządzania Państwa infrastrukturą teleinformatyczną.

Swoje doświadczenie opieramy o wyskoie standardy działania,oraz o doświadczenia naszego personelu. Usługi outsourcingu IT integrujemy z Państwa działaniami biznesowymi oraz dopasowujemy  do indywidualnych wymagań kontrahentów.
W ramach usługi outsourcingu obejmujemy swym działaniem całą infrastrukture IT. Jedną z naszych dzialalności jest reprezentowanie klienta w procesie wdrożenia systemów ifomrmatycznych. Wdrożenie nowego systemu informatycznego to poważna zmiana organizacyjna dla przedsiębiorstwa. Na jego sukces ma wpływ wiele czynników. Świadczymy usługi nadzoru projektu wdrożeniowego realizowanego przez innych wykonawców reprezentując Państwa interesy, jak również organizując proces wdrożenia dla Państwa pracowników. W ramach projektu wdrożeniowego dokładnie analizujemy sytuację firmy przez co staramy się rzetelnie rozwiązać wszystkie potencjalne problemy i zagrożenia związane z procesem wdrożenia. Ponadto projetkujemy i wykonanujemy sieci teleinformatyczne, dostarczamy sprzęt i oprogramowanie komputerowe.